Güncelleme: 24 Ekim 2017.

KULLANIM KOŞULLARI VE ŞARTLAR
Lütfen bu Web Sitesini kullanmadan önce Kullanım Koşulları ve Şartlar bölümünü dikkatlice okuyun.

 1. Tanımlar

Bu Web Sitesi (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) size Emair Havacılık ve Ticaret Anonim Şirketi (Ankara, Türkiye) (bundan böyle “EMAIR” olarak anılacaktır) tarafından sunulmuştur.

Aşağıdaki kullanım şartları, sizin bu Web Sitesini kullanımınızı ve Web Sitesine erişiminizi düzenler. Aynı zamanda, bu Web Sitesinde bulunan ya da bu Web Sitesi aracılığıyla erişilebilen belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler (“İçerik”) ve sizin Web Sitesine yükleyebileceğiniz, gönderebileceğiniz ve/veya Web Sitesinde yayınlayabileceğiniz belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler (“Kullanıcı İçeriği”) veya işlemler için belirli koşul ve şartlar geçerli olabilir. Bu gibi özel koşullar, bu kullanım koşullarına eklenebilir veya yalnızca açıkça belirlenen kapsama göre bu kullanım koşullarının yerini alabilir.

 1. Kullanım Koşullarının Kabulü

Bu Web Sitesi’ne erişim sağlamakla ve siteyi kullanmakla, aşağıdaki Kullanım Koşulları’nın ve Kullanım Koşulları’nda yer alan veya gönderme yapılan tüm hüküm ve koşulların ya da bu Web Sitesi’nde belirtilen ek hüküm ve koşulların sizi yasal olarak bağladığını kabul etmiş sayılırsınız. Web Sitesine erişerek ve Web Sitesini kullanarak Kullanım Şartlarını (“Sözleşme”) kayıtsız şartsız ve gayri kabili rücu olarak kabul etmiş olursunuz. Bu Sözleşmenin şart ve koşulları, Web Sitesini ya da Web Sitesine kısmen veya tamamen erişim sağlayan diğer internet siteleri aracılığıyla Web Sitesinin bazı bölümlerini kullandığınızda da geçerli olacaktır.

Bu şartların tümünü kabul etmiyorsanız bu Web Sitesine erişemez veya bu Web Sitesini kullanamazsınız.

 1. Şartların Değiştirilmesi

Bu Kullanım Koşulları EMAIR tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bu şekilde değiştirilmiş kullanım şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Değişiklikler yayınlandıktan sonra Web Sitesini kullanmaya devam ederek, bu şekilde değiştirilmiş şartları kabul etmiş sayılırsınız. İlgili tüm koşul ve şartları düzenli olarak gözden geçirmeniz önerilir. Diğer EMAIR web sitelerinin, bu tür web siteleri için geçerli olan kendi kullanım şartları olabilir.

EMAIR, Web Sitesinde ya da içerikte herhangi bir zamanda, uyarı yapmaksızın değişiklik veya güncelleme yapma ya da kullanımı durdurma hakkını saklı tutar. EMAIR, sadece kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir kişinin, Web Sitesine veya bunun herhangi bir bölümüne erişimini herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmadan sınırlama, reddetme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

 1. Gizlilik Politikası

Web Sitesi aracılığıyla ya da Web Sitesi ile bağlantılı olarak sağlanan ya da toplanan kişisel bilgiler, yalnızca EMAIR’in gizlilik politikası uyarınca kullanılacaktır ve bu kullanım şartları, sitede yayınlandığı şekliyle gizlilik politikasına tabidir.

 1. Tavsiyeler ve Geri Bildirimler

Dokümanlarımızın içeriğine ilişkin soru, yorum, tavsiye gibi geribildirim verileri de dahil olmak üzere bazı bilgileri içerecek şekilde, yayınladığımız bir dokümana yanıt veriyorsanız bu bilgiler, gizli bilgi kabul edilmez. Bu bilgilere ilişkin hiçbir yükümlülük kabul etmiyoruz. Bu bilgileri sınırlandırma olmaksızın çoğaltabilir, kullanabilir, ifşa edebilir ve başkalarına dağıtabiliriz.

Web Sitesine veya başka şekilde bize e-posta yoluyla gönderdiğiniz iletişimler de gizli bilgi kabul edilmez. Bunları herhangi bir amaçla çoğaltabilir, yayınlayabilir veya başka şekilde kullanabiliriz. Herhangi bir fikir, icat, konsept, teknik veya uzmanlık bilgisi de dahil olmak üzere bu iletişimlerin içindekileri ürün ve/veya hizmetlerin geliştirilmesi, üretilmesi ve/veya pazarlanması da dahil olmak üzere herhangi bir amaçla kullanabiliriz. Ayrıca, bu bilgilerde bulunan herhangi bir fikir, konsept, uzmanlık bilgisi veya tekniği bu bilgileri içeren hizmetlerin geliştirilmesi ve pazarlanması da dahil olmak üzere herhangi bir amaçla kullanabiliriz.

 1. IP Adreslerinin Saklanması

Web Sitesini ziyaret ettiğinizde web sunucumuz; internete eriştiğiniz cihazın IP adresini, bizi ziyaret ettiğiniz Web Sitesini, Web Sitesinde ziyaret ettiğiniz web sayfalarını ve ziyaretinizin tarihini ve süresini otomatik olarak kaydeder. Dolayısıyla, bu tür bilgileri pazarlama veya ihtilafların çözülmesi de dahil ancak sadece bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla yasal amaçlar doğrultusunda kullanabileceğimizi kabul edersiniz.

 1. Sorumluluğun Reddi

Sitedeki tüm İçerikler ve Kullanıcı İçerikleri (sınırlama olmaksızın metinler, resimler, grafikler, bağlantılar ve diğer materyaller dahil) “olduğu gibi” ve “kullanıma sunulduğu gibi” sağlanmaktadir. EMAIR ve bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ve tedarikçileri, işbu belgeyle pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, telif hakki ve ticari marka ihlali olmadiğina ya da bu Web Sitesinin çalışması veya içeriğine ilişkin olanlar dahil, her türlü açık veya örtülü beyan ya da garantiyle ilgili sorumluluğu açikça reddeder. EMAIR veya bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ve tedarikçileri;

 • Web Sitesinin ihtiyaçlarınızı karşılayacağı,
 • Web Sitesinin kesintisiz, güncel, güvenli ya da hatasız olacağı veya
 • Web Sitesinin kullanımından elde edilecek sonuçların (Web Sitesindeki bilgi ve materyaller dahil) doğru, tam, kesin, güvenilir ya da herhangi bir biçimde ihtiyaçlarınızı karşılayan sonuçlar olacağına yönelik hiçbir beyan ya da garantide bulunmaz.

Bu, halka açık bir Web Sitesidir. Bu Web Sitesine gönderdiğiniz Kullanıcı İçerikleri ile ilgili hiçbir gizlilik hükmü beklentisi içinde olamazsınız. Bu Web Sitesine gizli bilgi göndermeyin.

EMAIR ve bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ve tedarikçilerinin İnternet, ağ veya sunucu hizmetlerindeki kesintiler ya da ihmallere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve Web Sitesinin veya bunun kullanılmasını sağlayan hizmetlerin ya da EMAIR tarafından gönderilen elektronik iletişimin virüs ya da diğer zararlı unsurlar içermediğine ilişkin bir garanti vermezler.

Bu Web Sitesinden materyal yükleme ya da Web Sitesini kullanarak başka yollarla materyal ekleme ile ilgili riskler tamamen size aittir. Bu tür materyalin yüklenmesinden dolayı bilgisayar sisteminizde oluşabilecek her türlü hasar veya veri kaybı sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

 1. Kayıt

Web Sitesinin belirli alanlarına erişmek, belirli işlevlerini veya özelliklerini kullanmak için bir katılımcı olarak kaydolmanız gerekebilir. Kayıt ücretsizdir.

Kayıt olduğunuzda, eşsiz bir kullanıcı adı veya “nesne kimliği” ve şifre seçmelisiniz ve eşsiz, geçerli, güncel ve doğrulanabilir bir e-posta adresi sağlamalısınız. Aynı kullanıcı adı ya da e-posta adresinin birden fazla defa kullanılmasına izin verilmez; bu yüzden, girdiğiniz ad veya e-posta adresi zaten kullanılıyorsa başka bir tane seçmeniz istenecektir. Size kayıtlı bilgilerinizi içeren bir onay e-postası göndereceğiz. Bu tür bir e-postanın herhangi bir nedenden ötürü gönderilememesi durumunda, kayıt gerektiren bölüm, işlev veya özelliklere erişiminiz ya da bunları kullanımınız sonlandırılabilir veya reddedilebilir. Eksiksiz ve güncel kalması için kaydınızı zamanında güncellemeniz gerekmektedir. Şifrenizin gizliliğinin sağlanması, sadece sizin sorumluluğunuzdadır. Kendi takdirimize bağlı olarak; müstehcen, yakışıksız, kötüleyici veya başka bir biçimde uygunsuz bir kullanıcı adı seçerseniz, kullanıcı adınızı değiştirme ya da Web Sitesine göndermiş olduğunuz içeriği silme veya kaydınızı reddetme ya da iptal etme hakkımızı saklı tutarız. Bilgisayarlarınıza erişimi kısıtlamaktan tamamen siz sorumlusunuz. Yapacağınız ya da yapmayacağınız işlemler ya da ihmalinizden dolayı hesabınız, kullanıcı adınız ve/veya şifreniz altında gerçekleşen tüm etkinliklerin sorumluluğunu kabul edersiniz. Hesabınızla, kullanıcı adınızla ve/veya şifrenizle ilgili herhangi bir yetkisiz işlemden şüphelenir ya da bu tür bir durumun farkına varırsanız, bizimle derhal e-posta aracılığıyla temas kurmayı kabul edersiniz.

Kendi takdirimize göre, herhangi bir belirli e-posta hizmeti ya da ISP’den kaydolmayı engelleyebiliriz.

 1. Katılımcı

Web Sitesine Kullanıcı İçeriği göndererek materyalin uygun, yapıcı ve ilgili olacağını;

 • başka bir kişi veya kuruluş için küçük düşürücü ve rencide edici olabilecek,
 • herhangi bir kişi ya da mülke zarar verebilecek ya da başka bir biçimde bir kişi ya da kuruluşu aşağılayabilecek veya rahatsız edebilecek,
 • (gizlilik ya da kamuya açıklık hakları dahil) başka bir insanın yasal haklarını ihlal edecek,
 • pornografik, müstehcen, saygısız, kaba, ahlaksız olan veya tehdit içeren,
 • kültürel, etnik veya başka bir açıdan sakıncalı ya da
 • yasadışı etkinliğe telkin veya teşvik eden unsurlar dahil fakat bunlarla sınırlı olmaksızın, yasadışı olabilecek ya da başka bir sebepten yayınlanmaya uygun olmayan öğeler içermeyeceğini kabul edersiniz.

Herhangi bir materyal göndermeden önce, tüm virüsleri ve diğer bulaşıcı ya da zararlı özellikleri tarayıp kaldırmak için gerekli çabayı göstermeniz gerekmektedir. Web Sitesi aracılığıyla zincirleme mektuplar, piramit şemalar, anketler ya da talepler iletemezsiniz. Aynı zamanda, Web Sitesi aracılığıyla iletilen herhangi bir İçeriğin ve/veya Kullanıcı İçeriğinin kaynağını gizlemek amacıyla ya da Web Sitesindeki varlığınızı değiştirmek amacıyla sahte başlık açamaz veya kimlikleri ya da diğer verileri değiştiremezsiniz. Web sitelerimizin, sunucularımızın veya ağlarımızın çalışmasına engel olamaz veya bozamazsınız ya da altyapımızı oransız ya da aşırı büyük yük altına sokacak işlemler yapamazsınız.

Web Sitesine gönderilen Kullanıcı İçeriğinin, başkalarının telif hakkı, ticari marka veya patent ya da herhangi bir gizlilik yükümlülüğü dahil ancak sınırlı kalmaksızın hiçbir mülkiyet hakkını ihlal etmediğini onaylar, beyan ve garanti edersiniz.

Web Sitesine tarafınızdan sağlanan ve fikri mülkiyet hakları korumasına tabi olmayan fikirlerin, gönderilerin veya tartışmaların bir başka katılımcı tarafından, karşılıksız veya yetkisiz olarak kullanılabileceğini onaylar ve kabul edersiniz.

İşbu belgeyle, EMAIR’e, bağlı kuruluşlarına, iştiraklerine, ortaklarına, lisans verenlerine ve tedarikçilerine, bu Web Sitesinde veya herhangi bir başka EMAIR web sitesinde veya her türlü ortamdaki diğer EMAIR pazarlama veya halkla ilişkiler materyallerinde sağladığınız Kullanıcı İçeriğini kullanma, çoğaltma, türetilmiş işler yaratma, dağıtma, kamuya açıklama, kamuya sergileme, iletme ve yayınlamaları için dünya çapında, geri alınamaz, telif ücretsiz, münhasır olmayan, alt lisanslanabilir ve devredilebilir lisans vermiş olursunuz.

Kendi Kullanıcı İçeriğinizden ve onu göndermenizin ve/veya yayınlamanızın sonuçlarından yalnızca siz sorumlu olacaksınız. EMAIR, Kullanıcı İçeriğinin gönderilmesinden önce ve/veya sonra, içeriği inceleyebilir ve izleyebilir fakat bunu yapmaya mecbur değildir. Ancak tüm Kullanıcı İçeriğini izlememizin ve incelememizin imkansız olduğunu kabul etmiş olursunuz. EMAIR, bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ve tedarikçileri Web Sitesine üçüncü taraflarca gönderilmiş Kullanıcı İçeriğinin kesinliği, tamlığı, kalitesi veya geçerliliğiyle ilgili olarak sorumlu tutulamazlar.

EMAIR, hiçbir Kullanıcı İçeriğini ya da bunlarda ifade edilen fikir, öneri veya tavsiyelerle ilgili garanti vermez ve EMAIR, Kullanıcı İçeriği ile ilgili tüm yükümlülüğünü açıkça reddeder.

EMAIR sakıncalı, uygunsuz veya başka bir biçimde bu kullanım şartlarını ihlal eden mesajları veya herhangi başka Kullanıcı İçeriğini, herhangi bir sebepten dolayı, herhangi bir zamanda, önceden bilgi vermeksizin ya da onay almaksızın, sadece kendi takdiri ile düzenleme ve/veya silme hak ve yetkisini saklı tutar. Gönderilen Kullanıcı İçeriğinin sakıncalı ya da uygunsuz olduğuna inanan her kullanıcı, derhal EMAIR ile irtibata geçmelidir: İletişim

Bu tür bir bildirimin alınması üzerine, makul bir süre içinde, gerekli olduğunu düşündüğümüz önlemi almak için gereken tüm çabayı göstereceğiz. Bu manuel bir işlem olduğu için belirli Kullanıcı İçeriğini derhal silemeyebileceğimizi veya düzenleyemeyebileceğimizi bildiririz.

 1. Sorumluluğun Sınırlandırılması

EMAIR veya bağlı kuruluşları, iştirakleri, ortakları, lisans verenleri ya da tedarikçileri, Web Sitesinin, İçeriğin veya Kullanıcı İçeriğinin kullanımı, erişimi veya kullanılamaması ve erişilememesinden doğan ya da bunlarla bağlantılı, doğrudan veya dolaylı olarak meydana gelen, sözleşme ihlali, haksız fiil veya diğer nedenlerden kaynaklanan; cezai, tesadüfi ya da diğer hasarlardan, bu tür hasarların doğrudan ve tamamen EMAIR’in istimali veya ağir ihmalinden kaynaklandiğı durumlar hariç, EMAIR bu tür hasar olasılıkları hakkında önceden uyarılmış olsa dahi, hiçbir koşulda sorumlu tutulamaz.

Yukarıdaki istisnalara ve/veya sorumluluk sınırlandırmalarına ve/veya yukarıda Bölüm 4’te açıklanan garanti sorumluluklarının reddiyle ilgili hükümlere izin verilmeyen bir ülke veya eyalette yaşıyorsanız, bu tür istisna ve sınırlamalardan, sadece kanunen izin verilmeyenler, sizin için geçerli olmayacaktır. Böyle bir durumda, bu tür istisnalar ve sınırlamalar, ilgili kanunun izin verdiği ölçüyle sınırlandırılacaktır.

 1. Üçüncü Taraf İçerikleri/Yazılımları

EMAIR, bu tür bir İnternet kısayolu ister Web Sitesi tarafından, ister kullanım şartları uyarınca üçüncü taraflarca sağlanmış olsun, Web Sitesi ile İnternet kısayolu aracılığıyla bağlantılı olabilecek hiçbir üçüncü taraf sitesinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Web Sitemizden bir başka web sitesine verilebilecek hiçbir bağlantı o web sitesinin onaylanması anlamına gelmez ve bağlantısı verilen web sitesinin doğruluğu, güncelliği ya da içeriğinin uygunluğu hakkında hiçbir hüküm ya da garantide bulunulmaz ve bunlarla ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul edilmez.

Bu Web Sitesinden veya bu Web Sitesi yoluyla yüklenebilen yazılımlar, tüm ilgili lisans sözleşmelerinin hükümlerine tabidir. İlgili lisans sözleşmesinde belirtilmedikçe yazılım yalnızca son kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve yazılımın bu kapsamı aşacak şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve yeniden dağıtılması açıkça yasaklanmıştır. Bu tür yazılımlara yönelik, varsa, garantiler yalnizca ilgili lisans sözleşmesinde açıkça belirtilen şekilde geçerlidir. EMAIR yazılımla ilgili, satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, telif hakki ve ticari marka ihlali olmadığına ilişkin her türlü açık veya örtülü ek beyanı ve garanti sorumluluğunu açıkça reddeder.

 1. Telif Hakkı ve Ticari Markalar

EMAIR, bağlı şirketleri, iştirakleri ve/veya ortakları tarafından sağlanan içerikle, Web Sitesini çalıştırmaya ve yayınlamaya yarayan yazılımla, verinin Web Sitesinde derlenişiyle ve Web Sitesinin düzeni, dizilişi ve düzenlenişiyle ilgili telif hakları ve tüm diğer mülkiyet hakları tamamen EMAIR bilgisayar ve/veya ortaklarına ya da lisans verenlerine aittir. Bu belgede, İçerik ile ilgili açık bir biçimde tanınmayan tüm haklar saklıdır.

EMAIR, “Emair Havacılık ve Ticaret Anonim Şirketi’nin” ticari markasıdır.

EMAIR, Emair Havacılık ve Ticaret Anonim Şirketi ve bağlı şirketlerinin diğer tüm kayıtlı ticari markaları, şirketin önemli varlıklarıdır. Bu ticari markaların düzgün kullanımı önemlidir ve şirketimizin ürün ve hizmetlerine atıfta bulunurken EMAIR’in talimatlarını izlemeniz gerekir. Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

EMAIR adının kullanımı ve tescili münhasır olarak şirketimize aittir. EMAIR adını ya da buna benzer bir adı veya EMAIR adının bir parçasını ya da Emair Havacılık ve Ticaret Anonim Şirketi’nin sahip olduğu bir tescilli ticari markayı kullanan bir şirket adı, yasal ad, ticari ad, alan adı veya diğer bir ad, gösterge ya da tanım kullanamaz veya kayıt ettiremezsiniz.

 1. Web Sitesinde Mülkiyet Hakları

Bu Web Sitesi kamuya açıktır ve buraya gönderilen bilgilerin gizli olmadığı varsayılacaktır. Tarafınızdan sağlanan herhangi bir Kullanıcı İçeriği dahilinde herhangi bir buluşun gönderilmesinin, ilgili patent kanunları uyarınca, böyle bir buluşun “yayınlanması” anlamına geleceğini kabul edersiniz.

Web Sitesine gönderilen ve/veya Web Sitesinde tartışılan tüm Kullanıcı İçeriklerinin, EMAIR’in, bağlı kuruluşlarının, iştiraklerinin, ortaklarının ya da üçüncü tarafların patent, telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet haklarına konu olabileceğini kabul edersiniz. Web Sitesine gönderilen fikir, teklif, öneri, çözüm ya da diğer herhangi bir Kullanıcı İçeriğini kullanmayı düşünüyorsanız, herhangi bir kullanım öncesinde gerekli fikri mülkiyet yetkilerinin alınmasından siz sorumlusunuz.

 1. Tazminat ve Sorumluluğun Kaldırılması

EMAIR’i, bağlı şirketlerini, iştiraklerini, ortaklarını ve tedarikçileri ile her birinin ilgili müdürlerini, yöneticilerini, çalışanlarını, hissedarlarını, yasal temsilcilerini, aracılarını, varislerini ve haleflerini, Web Sitesine yolladığınız ileti, içerik veya herhangi bir mesaj, veri ya da materyal veya başka herhangi bir Kullanıcı İçeriğinden ya da kullanım şartlarının sizin tarafınızdan ihlalinden doğan her türlü hasar, yükümlülük, (makul avukat ücretleri, bilirkişi ücretleri ve yasal giderler dahil) masraf ve giderden zarar görmemesini sağlamak ve bunları tazmin etmekle yükümlüsünüz. Tarafınızca gönderilen herhangi bir mesaj ya da Kullanıcı İçeriğinden doğan, herhangi bir şikayet ya da yasal işlem olması durumunda EMAIR, kimliğinizi ve hakkınızda sahip olmuş olabileceği diğer her türlü bilgiyi ifşa etme hakkını saklı tutar.

Bir veya daha fazla kullanıcı ile bir anlaşmazlığa düşerseniz, EMAIR’i, bağlı şirketlerini, iştiraklerini, ortaklarını ve tedarikçileri ile her birinin ilgili müdürlerini, yöneticilerini, çalışanlarını, hissedarlarını, yasal temsilcilerini, aracılarını, varislerini ve haleflerini bu tür anlaşmazlıklardan doğan veya herhangi bir biçimde bunlara bağlı iddialar, talepler ve (gerçek ve sonuç olarak meydana gelen) hasarlardan zarar görmemesini sağlamakla yükümlüsünüz.

 1. Sitenin Kapatılması

Web Sitesini ya da herhangi bir bölümünü, herhangi bir sebepten, herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmadan veya izin almadan kapatma hakkımız saklıdır. Web Sitesine gönderilmiş olan herhangi bir İçeriğin ve/veya Kullanıcı İçeriğinin depolanamaması ya da silinememesi ile ilgili hiçbir sorumluluk ya da yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

 1. EMAIR Ürünleri

Bu Web Sitesinde belirli bir ülkede (henüz) piyasada bulunmayan belirli EMAIR ürünlerine ve hizmetlerine atıfta bulunulabilir. Bu tür referanslar, bu ürün ve hizmetlerin herhangi bir zamanda herhangi bir ülkede piyasaya çıkacağını garanti etmemekte ve bu anlama gelmemektedir. Daha fazla bilgi için lütfen EMAIR kuruluşuyla irtibata geçin.

 1. Uyuşmazlıkların Çözümlenmesi

Bu kullanım koşullarının geçerliliği veya varlığı ile ilgili olanlar dahil olmak üzere kullanım koşulları ya da Web Sitesini kullanmanızla ilgili ya da buna bağlı olarak ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlık; Web Sitesini veya Web Sitesinde bulunan ya da Web Sitesinden indirilen/erişilen İçerikleri ve Kullanıcı İçeriklerini kullanımınız ve bunlardan doğan veya bunlarla bağlantılı ihtilaflar veya hak talepleri, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacak ve yine aynı kanunlara uygun olarak yorumlanacaktır. Bu tür ihtilaf ve hak taleplerini sadece Türkiye Cumhuriyeti Ankara Mahkemelerinin yargı yetkisine tevdi etmeyi kabul ediyorsunuz.

 1. Bölünebilirlik

Bu kullanım şartlarının hükümlerinden herhangi birinin geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verilmesi halinde, geçersiz veya uygulanamaz bulunan hüküm, asıl hükmün amacına en yakın, geçerli, uygulanabilir bir hükümle değiştirilecek ve kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir.

 1. Feragat Yasağı

EMAIR tarafından bu kullanım koşularının herhangi bir bölümünün uygulanmaması, EMAIR’in bu kullanım koşullarını herhangi bir kişinin geçmiş ya da gelecekteki eylemleri için uygulama hakkından feragat etmesi anlamına gelmez. EMAIR tarafından herhangi bir ödeme tahsil edilmesi ya da herhangi bir kişinin EMAIR’in eylemlerine güvenmesi, bu kullanım koşullarından feragat edilmesi anlamına gelmez. Sadece EMAIR’in yetkili bir temsilcisi tarafından imzalanmış, açık ve yazılı bir feragatname yasal olarak geçerlidir.

 1. Başlıklar

Kullanım şartlarının bölümlerinin başlıkları yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir ve kullanım şartlarının bir parçası olarak değerlendirilmeyecek veya anlamını ya da yorumunu hiçbir şekilde etkilemeyeceklerdir.

Web sitemize katıldığınız için teşekkür ederiz.