TRIG

Dizayn İle Daha İyiye

Trig Avionics Limited, Ocak 2004’te kurulmuş ve uçak sahipleri & operatörleri için en yenilikçi, sertifikalı aviyonik ürünleri sunmayı amaç edinmiştir.

Pilotlardan oluşan ve büyümeye devam eden Trig ailesi, üstün ürünleri ve müşteri odaklı hizmetlerini sürdürüyor.

Sorunuz mu var? Hemen bize ulaşın
TRIG

Ürünler

TRANSPONDERLAR

Mod S transponder’larımız ADS-B yeteneğine sahiptir. Her modelin sadece Trig ürünlerinde bulunan benzersiz özellikleri vardır.

TELSİZLER

İstif veya kompakt tip VHF telsizlerimiz, kokpitinize en iyi tasarım, işlevsellik ve iletişim yeteneklerini getirir.

AUDIO PANELLER

Trig Audio Panelleri, her uçuşu adeta bir ses performansına dönüştürecek özelliklere ve üstün bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

GPS ANTENLER

Sertifikalı TSO-C190 antenimiz ADS-B uyumludur, herhangi bir Trig transponder ile çalışır, hafiftir ve montajı kolaydır.

GPS ALICILARI

Trig’in onaylı GPS Alıcılarını, Trig transponderınza eklediğinizde ADS-B Out’un sağladığı görünürlüğü ve güvenliği elde edersiniz.

İHA ÜRÜNLERİ

Tam sertifikalı, ADS-B kabiliyetli TT26 ürünümüz ciddi İHA operasyonları için standardı oluşturuyor. Bir kutu, dört çözüm.

Sorunuz mu var? Hemen bize ulaşın

Bir girişimci & Pilot

Trig’in CEO’su Andy Davis, şirketi 2004’te kurdu.

Bir girişimci ve pilot olan Davis, katı hal (soild state) ve enerji tasarruflu bir Mode S transponder üretmeyi hedefledi. Avrupa çapında yeni bir zorunluluk olan Mode S için yeni nesil transponderlara ihtiyaç vardı. O dönemde uçak sahiplerinin çok az seçeneği vardı, bu yüzden Andy ve ekibi bunu değiştirdi. Ortaya çıkan TT31 transponderimiz kalite, kabiliyet ve değer konusunda yeni bir referans noktası oluşturdu.

Bakım Merkezleri

Trig Avionics Limited

Trig, Avrupa, Avustralya ve ABD’de Trig Servis Merkezlerinde daima en iyi müşteri hizmetini sunmayı vadediyor.

Trig, her ürününe ömrü boyunca hızlı bir destek sunuyor. Bu, eşsiz müşteri itibarımızı desteklemeye yardımcı oluyor ve Trig’i henüz keşfetmemiş olan gelecekteki müşterilerine sağlayacağı başarıyı garantiliyor.

Sorunuz mu var? Hemen bize ulaşın
TRIG AVIONICS LIMITED İle İş Birliği

Trig ürünlerinde, kullanımı kolay, gerçekten yenilikçi ve pilotlar için gerçekten önemli olan özelliklere sahip “Better by Design” felsefesi hakimdir. Müşterilerimizin yeni havacılık zorunluluklarını karşılamalarına yardımcı olmak için güçlü bir taahhüdümüz var. Ücretsiz ADS-B STC programımız ve ücretsiz Avrupa Küçük Değişiklik Onaylarımız (Minor Change Approval), müşterilerimiz tarafından her gün kullanılmakta ve yeni zorunluluklara uyum maliyetlerini azaltmaktadır.

UÇAK BAKIMINDA KİŞİSEL DOKUNUŞ

Güvenilir Ortağınız