Beechcraft

İkonik King Air Turboproplar ve Macera İçin Yaratılmış Pistonlu Uçaklar

Beechcraft’ın ikonik King Air turboprop serisi ve macera için yaratılmış pistonlu uçakları Baron G58 ile Bonanza G36, 50 senedir pilotların ve şirketlerin uçuş tarzlarını şekillendirmeye devam ediyor.

1964’ten beri dünya çapındaki müşterilerine teslim edilen 7.300’den fazla Beechcraft King Air turboprop uçağı bu modeli dünya çapında en çok satan iş turboprop ailesi haline getirmiştir. Dünya çapındaki filo, ilk 54 yılında 60 milyon uçuş saatini aşarak, ABD ordusunun tüm birimlerinde görev almış ve dünya çapında hem ticari hem de özel görev rollerini yerine getirmiştir.

EMAIR, Beechcraft Corporation’ın Türkiye yetkili satış temsilcisidir.

KING AIR
King Air serisi, esnek ve kurgulanabilir kabinleri ile yolcu, kargo, hava ambulansı veya diğer görevlere ustalık kazandırır.
modelleri incele
PISTON
Tek ve çift motorlu uçak tasarımında standartları belirleyen Beechcraft’ın yüksek performanslı piston uçak modelleri uzun yıllardır pilotlar ve yolcular tarafından hassas el işçiliğiyle özdeşleştirilmektedir.
modelleri incele

EMAIR

Satış & Bakım Merkezi

Türkiye Temsilciliği

Beechcraft uçaklarının Türkiye temsilciliğini yapmakta olan EMAIR Havacılık; Beechcraft’ın ürettiği King Air turboprop modellerinin ve piston motorlu uçakların Türkiye’deki tek yetkili satıcısı ve bakım merkezidir.

Genel Havacılık Otoritesi

Textron Aviation Inc.

Textron Aviation Inc. (Textron Havacılık A.Ş)., dünyanın önde gelen genel havacılık otoritesidir ve bugün uçmakta olan tüm genel havacılık uçaklarının yarısından fazlasını oluşturan Beechcraft, Cessna ve Hawker markalarına ev sahipliği yapmaktadır. Textron Havacılık markaları, sektördeki rakipsiz yenilik, performans ve liderliği temsil eder ve müşterilerine toplam sahiplik deneyimine dayanan eşsiz bir değer sunar.

Yeni ürünleri benzersiz bir hızla piyasaya çıkarabilme kabiliyetinden yararlanan Textron Aviation, dünyanın en kapsamlı ve çok yönlü iş ve genel havacılık ürün portföyünü beş ana iş koluyla sağlar: iş jetleri, genel havacılık ve özel görev turboprop uçakları, yüksek performanslı piston motorlu uçaklar, askeri eğitim ve savunma uçakları ve eksiksiz bir küresel müşteri hizmetleri organizasyonu. Textron Aviation, 143 ülkede 250.000’den fazla uçak teslim etmiştir. Geniş ürün yelpazesi, hepsi sektörün en kabiliyetli küresel servis ağı tarafından desteklenen, Citation iş jetleri, King Air ve Caravan turbopropları ve T-6 askeri eğitim uçağı gibi en çok satan uçakları içermektedir.

UÇAK BAKIMINDA KİŞİSEL DOKUNUŞ

Güvenilir Ortağınız