Cessna

Havacılıkta Bir Dünya Devi

Cessna’nın Citation jetleri, Caravan turbopropları ve klasik piston motorlu uçakları gökyüzüne hükmetmektedir. Uçuş eğitiminden işinizi uçuşa geçirmeye, aradığınız uçak çözümünüzü Cessna’da bulacaksınız.

EMAIR, Cessna Aircraft Company’nin Türkiye yetkili satış temsilcisidir.

CESSNA CITATION
Nereye giderseniz, ne kadar büyürseniz; bir iş jeti filosu hep sizinle olacak.
modelleri incele
CESSNA TURBOPROP
Turboprop modelleri ihtiyacınız olan her şeyi başaracaktır; hem de çok düşük işletme maliyetiyle.
modelleri incele
CESSNA PISTON
Yeni bir Cessna Piston modelinin, ödeyeceğiniz her kuruşa değer olduğunu göreceksiniz.
modelleri incele

EMAIR

Satış & Bakım Merkezi

Türkiye Temsilciliği

Havacılıkta bir dünya devi olan Cessna uçaklarının 40 yılı aşkın süredir Türkiye temsilciliğini yapmakta olan EMAIR Havacılık piston motorlu pervaneli modellerden Citation iş jetlerine kadar Cessna’nın ürettiği geniş ürün yelpazesinin Türkiye’deki tek yetkili satıcısı ve bakım merkezidir.

Genel Havacılık Otoritesi

Textron Aviation Inc.

Textron Aviation Inc. (Textron Havacılık A.Ş)., dünyanın önde gelen genel havacılık otoritesidir ve bugün uçmakta olan tüm genel havacılık uçaklarının yarısından fazlasını oluşturan Beechcraft, Cessna ve Hawker markalarına ev sahipliği yapmaktadır. Textron Havacılık markaları, sektördeki rakipsiz yenilik, performans ve liderliği temsil eder ve müşterilerine toplam sahiplik deneyimine dayanan eşsiz bir değer sunar.

Yeni ürünleri benzersiz bir hızla piyasaya çıkarabilme kabiliyetinden yararlanan Textron Aviation, dünyanın en kapsamlı ve çok yönlü iş ve genel havacılık ürün portföyünü beş ana iş koluyla sağlar: iş jetleri, genel havacılık ve özel görev turboprop uçakları, yüksek performanslı piston motorlu uçaklar, askeri eğitim ve savunma uçakları ve eksiksiz bir küresel müşteri hizmetleri organizasyonu. Textron Aviation, 143 ülkede 250.000’den fazla uçak teslim etmiştir. Geniş ürün yelpazesi, hepsi sektörün en kabiliyetli küresel servis ağı tarafından desteklenen, Citation iş jetleri, King Air ve Caravan turbopropları ve T-6 askeri eğitim uçağı gibi en çok satan uçakları içermektedir.

UÇAK BAKIMINDA KİŞİSEL DOKUNUŞ

Güvenilir Ortağınız