NSM

Güvenilecek Kadar Büyük, Sizi İyi Dinleyebilecek Kadar Küçük

Norwegian Special Mission AS (NSM) gücünü tecrübeli yönetici ve havacılık profesyonellerinden oluşan ekibinden almaktadır.

NSM, bünyesinde, dünya çapında havacılık, keşif ve uçuş kontrol alanında en tecrübeli mühendisleri barındırmaktadır. Şirket stratejisini sahip olduğu insan kaynaklarını merkeze alarak oluşturmuştur. Şirketin, bilgi ve tecrübesi müşterileriyle yakın çalışması dolayısıyla sürekli gelişmektedir.

NSM - Ürünler
Özgün Anahtar Teslim Çözümler

Etkinlik ve Verimlilik

Hem UNIFIS 3000  Uçuş Kontrol Sistemi hem de SEAHUNTER 8000  Hava Keşif Sistemi en zor kalibrasyon ve keşif operasyonları ile dahi etkin ve verimli olarak başa çıkabilmek üzere tasarlanmıştır. Ürünler görevlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmeleri için hiçbir detaydan fedakarlık etmeyen modern bir tasarıma sahiptir. NSM, Stratejik ortakları ve kurumsal şirketlerden oluşan güçlü grup sayesinde pazara özgün anahtar teslim çözümler sunabilmektedir.

NSM’nin Felsefesi

Özel Havacılık Görevleri İçin En İyi Çözümler

NSM, ürünlerini müşterilerin detaylı ve özel gereksinimlerini karşılamak üzere uyarlamaktadır. Stratejik ortakları ile birlikte çalışarak yaratıcı bir kurum haline gelmiştir. Masraf üreten faktörleri devre dışı bırakmak için yenilikçi düşünce ve modern konseptler kullanılmaktadır. Bu sayede en düşük fiyata en yüksek fayda amaçlanmaktadır.

Kalite ve Kullanışlılık

NSM ürün kalite ve kullanışlılığı konusunda beklentileri aşan ürün ve servisler sağlayabilmektedir.

UÇAK BAKIMINDA KİŞİSEL DOKUNUŞ

Güvenilir Ortağınız