Garmin

Havacılık Çözümleri

Sektördeki en kapsamlı aviyonik yükseltme serisiyle Garmin, her bütçeye ve göreve en uygun çözümleri sunar. Aviyonik çözümlerimiz, sektör lideri yetenekler sağlamaya, durumsal farkındalığı arttırmaya ve daha önce hiç olmadığı şekilde karar verme sürecini geliştirmeye yardımcı olur.

Bu yüzden, ister kendi uçağını geniş bir bölgedeki iş görüşmelerine ulaşmak için kullanan bir girişimci veya hafta sonlarını aile maceralarına dönüştürmek için kullanan bir hobi pilotu olun, Garmin her uçuşunuza daha fazla güven ve verimlilik getirmenin en kesin yoludur. Hangi Garmin aviyonik çözümünü seçerseniz seçin, size birinci sınıf performans vermeyi taahhüt ediyoruz.

EN İYİ VE AKILCI

Kokpit ve Ekranlar

Her çeşit ve büyüklükteki hava araçları için fabrika monteli veya sonradan takılan Garmin glass kokpit ve uçuş ekran çözümleri -performans verilerinin, navigasyonun, hava durumunun, arazinin, trafiğin, chartların, uçuş planlarının, çeklistlerin ve daha fazlasının sunumunu ve kontrolünü kolaylaştırarak-, uçuş deneyimini “en iyi ve en akılcı” hale getirir.

ENDÜSTRİ LİDERİ

ADS-B ve Transponderlar

Sahada ADS-B çözümlerinde endüstri lideri olan Garmin, küresel NextGen hava sahası gereksinimlerini minimum aksama süresi, maliyet ve kokpit değişikliği ile karşılamak için çok çeşitli seçenekler sunar. İster özel bir ADS-B veri bağlantısı, isterse bir extended squitter transponder çözümü seçin, Garmin teknolojisi size ideal yükseltme yolunu sunar.

DAHA İYİ, DAHA HIZLI VE TAM BİLGİLENDİRİLMİŞ

Uçuş Aletleri

Garmin dijital ve mekanik göstergeler, elektronik ekranlar ve daha fazlası, sensör girdilerini ve uçak sistem bilgilerini net bir şekilde sunarak pilotların kokpitte daha iyi, daha hızlı, daha tam bilgilendirilmiş kararlar almasını sağlar. Görev gereksinimlerinize göre ölçeklendirilen bu ayrı ekran bileşenleri, güvenilir değiştirme/yükseltme çözümleri sunar.

ÇEŞİTLİ VE GÜVENİLİR

Navigasyon Cihazları ve Telsizler

Temel iki yönlü VHF iletişiminden, hareketli harita navigasyonunu dokunmatik ekran veri girişi, entegre frekans ayarı, frekans arama, hava durumu, trafik uyarısı, dijital otopilot arayüzü ve daha fazlasıyla birleştiren en gelişmiş GPS/Nav/Comm/MFD sistemlerine kadar – Garmin; güvenilir, iş yükünü azaltan, zengin özelliklere sahip çok çeşitli aviyonik çözümler sunar.

GÜVENLİK ARTTIRICI

Otopilotlar

Üstün güvenilirliği yumuşak servo kontrolü ve iş yükü azaltan çok çeşitli modlar, işlevler ve kendi kendini izleme özellikleri ile bir araya getiren – fabrika monteli veya sonradan takılabilen – Garmin dijital otopilot sistemleri sertifikalı veya deneysel geniş bir hava aracı yelpazesine en yeni güvenliği arttırıcı uçuş kontrol çözümlerini getiriyor.

KALİTELİ SES

Ses Panelleri

Kokpitteki iş yükü fazla olduğunda, Garmin ses kontrol teknolojisi çok büyük fark yaratabilir. Örneğin, – ürünlerimizin birçoğunda bulunan – 3D ses işleme, pilotların öncelikli olması gereken aramaları ve girişleri hızlı bir şekilde tanımlamasına yardımcı olur. Telligence ses kontrolü özelliğimizle, bazı işlevler sadece sözlü komutlar kullanılarak etkinleştirilebilir. Ayrıca, zengin “ev sineması” kalitesinde ses ve kablosuz bağlantı özelliği, ses eğlencesinin akıllı telefon veya diğer uyumlu cihazlar üzerinden aktarılmasını sağlar.

ANLIK VE TAHMİNİ

Havacılık Hava Durumu

İster Doppler dijital radarınızdan canlı olarak taranmış, ister bir Sirius XM veya Connext uydu bağlantısından indirilmiş veya bir ADS-B yer ağından yüklenmiş olsun – Garmin, anlık ve tahmini havacılık hava durumu bilgisine erişmek için birçok seçenek sunar.

YOĞUN TRAFİKTE GÜVENLİ SEYRÜSEFER

Trafik

Pilotların yoğun, kalabalık hava sahasında güvenle uçmasına yardımcı olmak için Garmin, ADS-B gelişmiş Trafik Danışma ve Çarpışma Önleme sistemleri serisini sunmaktadır. Bu sistemlerin birçoğunda mevcut olan patentli ADS-B hedef korelasyon teknolojisi, kapsamlı bir “gözle ve kaçın” trafik gözetim çözümü sunar.

PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Taşınabilir GPS, Giyilebilir Ürünler ve Uygulamalar

Telefonunuzda veya tabletinizde bir uygulama, bileğinize bir giyilebilir ürün veya özel bir havacılık taşınabilir cihazı olsun, GPS uçuş referansı, haritalama, hava durumu verileri ve daha fazlasında en iyisini elde etmek için Garmin’e her zaman güvenebilirsiniz.

GARMIN Ürünleri

PİLOTLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRIR

Ürün kalitesi ve işlevselliğinde beklentilerinizi aşacak ürünler ve servisler sunmaktayız.

UÇAK BAKIMINDA KİŞİSEL DOKUNUŞ

Güvenilir Ortağınız