LYCOMING

Piston Motorda Dünya Lideri

75 yılı aşan sürenin ve 325.000 adet pistonlu uçak motorunun ardından hala güvenilir olan Lycoming ismi, benzeri olmayan teknik destek ve servis imkanlarıyla uzun ömürlü olma özelliklerini kendinde muhafaza etmeye devam etmektedir.

Gurur duyulacak bir mirası sürekli yenileyerek devam ettirdiğinden, Lycoming, genel havacılık üreticilerine dünyadaki diğer şirketlerden daha fazla piston motoru üreterek, piston motor piyasasında açık bir arayla lider pozisyonunda varlığını sürdürmektedir. Lycoming hem sabit kanatlı hava araçları hem de helikopterler dahil olmak üzere dünya genel havacılık filosunda lider konumunu korumaktadır.

Satış Yetkilisi

Türkiye Temsilciliği

Lycoming Motorları Türkiye temsilciliğini yapmakta olan EMAIR Havacılık; Lycoming’ın ürettiği piston uçak motorlarınınn ve yedek parçalarının Türkiye’deki tek yetkili satıcısıdır.

1845’den Günümüze…

Geçmişten Bugüne Her Zaman Modern Lycoming

Bugün Lycoming geçmişinden olduğu kadar geleceğinden de gurur duyan bir şirket haline gelmiştir. Lycoming’in modern ve heyecan verici yeniliklerinden ve tasarımlarından gözlerinizi ayırmamanızı tavsiye ederiz.

Lycomıng Engınes

İleri teknolojiler geliştirdikçe piston motorlarımız bugün de evrimlerini sürdürmekte ve genel havacılık uçaklarının arkasındaki itici güç olmaya devam etmektedir.

UÇAK BAKIMINDA KİŞİSEL DOKUNUŞ

Güvenilir Ortağınız