Cessna Citationlar 2018 teslimatlarında sektöre liderlik ediyor; Citation Latitude, en çok satılan orta boy iş jeti oldu

Bir Textron, Inc. (NYSE: TXT) şirketi olan Textron Aviation Inc., Genel Havacılık Sanayicileri Derneği (GAMA) tarafından yayınlanan yıllık sevkiyat ve faturalandırma raporuna göre Citation uçaklarının 2018’in en çok teslim edilen iş jetleri olduğunu açıkladı. Textron Aviation, orta boy segmentte üst üste üç yıldır liderliği elinde tutan ve 57 adetle en yakın rakibinden dört kat daha fazla satış rakamına ulaşan Cessna Citation Latitude modeli dahil toplam 188 iş jeti teslim etti.

Satış ve Pazarlama kıdemli başkan yardımcısı Rob Scholl, “2018 iş jeti teslimatlarındaki liderlik, değerli müşterilerimizin Citation ailesine olan güveninin devam eden bir kanıtıdır” dedi. “Müşterilerin ve operatörlerin üç yıldır orta boy iş jetleri segmentinde tercihlerini Latitude’dan yana kullandığını görmekten onur duyuyoruz.”

Görev esnekliği ve düşük işletme maliyetleri ile tanınan Citation Latitude, operatörlerce dünya çapında popülerlik kazanmıştır. Latitude 2018 yılında Avustralya ve Çin’de sertifiye edilerek bugün toplam 43 ülkede sertifikalandırılmış oldu. Dünya çapındaki filo, 2015 yılında hizmete girmesinden bu yana 150.000’den fazla uçuş saatini geride bıraktı.

Latitude’un 3,580 fit’lik sınıf lideri kalkış performansı, operatörlerin nihai varış noktalarına daha yakın ve genellikle daha küçük uçaklar için inşa edilmiş olan hava limanlarına erişim sağlar. Latitude’un düz zeminli kabini orta boy segmente yeni bir konfor düzeyi sunarken Bluetooth bağlantısı ve kablosuz kabin yönetim sistemi gibi özellikleri yolculara kişisel cihazlarından kabin kontrol imkanı sağlar.

© 2018 EMAIR Havacılık ve Ticaret A.Ş.

ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Son zamanlarda, şirketimiz EMAIR Havacılık ve Ticaret A.Ş. adına sahte iş ilanlarının yayımlandığına dair ihbarlar almış bulunmaktayız. Bu ilanlarda, iş başvurusu yapmak isteyen adaylardan teminat ücreti talep edilmektedir. Bu tür ilanlar tamamen yanıltıcı ve dolandırıcılık amaçlıdır.

EMAIR olarak, iş başvurularında hiçbir şekilde para talep etmediğimizi ve başvuruları yalnızca resmi iletişim kanallarımız üzerinden kabul ettiğimizi önemle belirtmek isteriz. Lütfen bu tür sahte ilanlara itibar etmeyiniz ve kişisel bilgilerinizi paylaşmaktan kaçınınız.

Dolandırıcılık girişimlerine karşı dikkatli olmanızı ve şüpheli durumlarla karşılaşmanız halinde bu tür durumları ilgili yetkililere bildirmenizi öneririz.

Saygılarımızla,
EMAIR Havacılık ve Ticaret A.Ş.