EMAIR ve Textron Aviation en yeni uçak modellerini ve hizmetlerini İstanbul Airshow‘da ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Bu yıl 12ncisi düzenlenecek olan Uluslararası Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı – İstanbul Airshow‘da Textron Aviation, Türkiye yetkili satış temsilcisi ve yetkili bakım merkezi EMAIR Havacılık ile İstanbul Atatürk Havalimanı, Genel Havacılık apronunda kuracağı standıyla yerini alacak.

27-30 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarda Textron Aviation imalatı Cessna ve Beechcraft uçaklarının en yeni modelleri sergilenecek. İstanbul Airshow Cessna’nın geniş gövdeli ve uzun menzilli yeni modeli Citation Longitude‘un Türkiye lansmanına ev sahipliği yapacak. Fuarda sergilenecek diğer Cessna modelleri arasında son iki yıldır sınıfında en yüksek satış rakamına ulaşan geniş gövdeli Citation Latitude ve fiyat ve işletme ekonomisiyle öne çıkan Citation M2 de yer alacak.

Ziyaretçiler yaklaşık 12 saat havada kalma kabiliyeti ile sivil, devlet ve askeri müşterileri için ambulans, haritalama, uzaktan algılama, takip, kesif, istihbarat, maden arama, havaalanı ve seyrüsefer cihazlarının kontrolü/kalibrasyonu gibi birçok farklı özel görevi gerçekleştirebilen bir standart platform haline gelen Beechcraft King Air 350 modelini de bu fuarda yakından inceleme imkanı bulacak.

EMAIR’ın sunduğu hava aracı bakım hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen ziyaretçiler için fuar boyunca EMAIR bakım merkezi temsilcileri de EMAIR – Textron Aviation standında hazır bulunacak.

© 2018 EMAIR Havacılık ve Ticaret A.Ş.